Dokumenty

Napísal: Super User. Posted in Novinky

Siemens - systém riadenia prevádzok po optickom vlákne

Napísal: Super User. Posted in Novinky

Monitorovanie tepelnej siete v Bánovciach n/B.

Na monitorovanie celej siete mesta vrátane centrálneho zdroja a ostatných malých tepelných zdrojov sa využíva riadiaci systém DESIGO INSIDE od renomovanej technologickej spoločnosti Siemens, ktorej odborné skúsenosti v danej problematike sú zárukou kvalitne spracovaných informácii pretransformovaných do softvéru potrebného k monitoringu.

Siemens system riadenia a monitorovanie tepelnej siete

Základnými požiadavkami na riadiaci systém sú jeho modulárnosť, ľahká rozšíriteľnosť a podpora otvorenej komunikácie, ktorá umožňuje integrovať široký rozsah zariadení na základe štandardných komunikačných rozhraní.
Riadiaci systém DESIGO od spoločnosti SIEMENS v plnej miere spĺňa uvedené požiadavky pričom vysoký dôraz kladie na vysokú energetickú hospodárnosť, flexibilitu a ochranu vložených investícii počas celého cyklu životnosti.

Pomocou voľne programovateľných automatizačných staníc DESIGO PX, ktoré majú základ v priemyselnom štandarde navrhnutom nielen pre súčasné, ale aj pre budúce komunikačné technológie, možno flexibilne realizovať každú požiadavku. Zmeny a rozšírenia systému sú pritom možné hocikedy či už počas realizácie projektu, alebo pri postupnom rozširovaní.

Siemens system riadenia a monitorovanie tepelnej siete

Galéria

Napísal: Super User. Posted in Novinky

BYTTHERM, s.r.o.,

Galéria Siemens centra

Siemens centrum pre kontrolu a riadenie prevádzky centrálneho vykurovania.

Galéria Biomasy

Biomasa a výroba tepla.

Galéria VIPA

VIPA - pomerové rozdeľovače vykurovacích nákladov (PRVN).